Kontakt

Obecní úřad Dyje

Dyje č.p.128

669 02 Znojmo

Tel.: +420 515 234 410
Email: obecdyje@volny.cz

Menu

Obecní rozhlas má nový systém hlášení s možností zpětného poslechu hlášení včetně jeho zveřejnění s kliknutím na banner "Rozhlas v mobile R". Jedná se o aplikaci pro chytré telefony a  PC zařízení, kterou je možno stáhnout v aplikaci  

  Google Play nebo App Store   podle typu zařízení. Návod na registraci do systému ROZANA viz níže a kliknutím na banner Rozhlasový systém ROZANA na titulní stránce www.obec-dyje.cz (dole)

 

Návod jak se registrovat i na button youtube

Návod registrace do systému ROZANA

Dětské hřiště - zákaz vodění psů

Obecní úřad Dyje zakazuje návštěvníkům dětského hřiště (parčík) vodit psy na hřiště, kde byly nalezeny psí exkrementy. Zákaz je uveden i v provozním řádu dětského hřiště v Dyji.

Obecní úřad Dyje

Upozornění pro obyvatele obce Dyje na používání zábavné pyrotechniky

Obec žádá občany, aby nepoužívali zábavnou pyrotechniku při různých rodinných oslavách. V případě, jestli občané nebudou respektovat žádost obce, tak obec bude nucena vyhotovit obecně závaznou vyhlášku o používání zábavné pyrotechniky. To by nejvíc uškodilo dětem, které by si nemohly v bunkru pana Habrdleho a pana Prokeše na pořádaných akcích zastřílet ze zbraní. Akce by se konaly dvakrát do roka - červen, září odpoledne. Žádný ohňostroj a petardy nebudou.

V Dyji, dne  2.9.2019    Jiří Staněk starosta obce