Kontakt

Obecní úřad Dyje

Dyje č.p.128

669 02 Znojmo

Tel.: +420 515 234 410
Email: obecdyje@volny.cz

Menu

V úterý 28.3.2023 v době od 7:30 hodin do 15:30 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie pro domácnosti, provozy a zařízení napájené z TS Dyje - U MŠ (vrchní část obce) a trafostanice Dyje - Gulaba (za hřbitovem). Společnost EG.D, a.s. na zařízení distribuční soustavy bude provádět plánované údržbové a revizní práce.

Svozová firma Jan Klíčník zahájí vývoz bioodpadu v obci již v pátek 31. března 2023 a bude se opakovat každých čtrnáct dní dle rozpisu svozu odpadů na rok 2023.

Do bioodpadu patří pouze odpad rostlinného původu, kávové sedliny, čajové sáčky, skořápky od vajec a ořechů, zbytky ovoce a zeleniny.     Obecní úřad Dyje

co nepatri do bioodpadu

Obecní rozhlas má nový systém hlášení s možností zpětného poslechu hlášení včetně jeho zveřejnění s kliknutím na banner "Rozhlas v mobile R". Jedná se o aplikaci pro chytré telefony a  PC zařízení, kterou je možno stáhnout v aplikaci  

  Google Play nebo App Store   podle typu zařízení. Návod na registraci do systému ROZANA viz níže a kliknutím na banner Rozhlasový systém ROZANA na titulní stránce www.obec-dyje.cz (dole)

 

Návod jak se registrovat i na button youtube

Návod registrace do systému ROZANA

Dětské hřiště - zákaz vodění psů

Obecní úřad Dyje zakazuje návštěvníkům dětského hřiště (parčík) vodit psy na hřiště, kde byly nalezeny psí exkrementy. Zákaz je uveden i v provozním řádu dětského hřiště v Dyji.

Obecní úřad Dyje