Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje rozšíří od příštího roku své řady o několik desítek nových hasičů. Mimo jiné i na hasičské stanice ÚO Znojmo. V této souvislosti zahajujeme nábor nových příslušníků, kteří budou určeni do výjezdu.

Uchazeč musí písemně požádat o přijetí odevzdáním Žádosti o přijetí do služebního poměru a Osobního dotazníku (oba formuláře lze najít na našem webu). Dále musí odevzdat motivační dopis spolu s životopisem.

Současně je nutné, aby byl uchazeč starší 18 let, byl bezúhonný a plně způsobilý k právním úkonům, měl minimálně maturitní vzdělání a obstál při fyzické, osobnostní a zdravotní prověrce.

Výhodou je řidičský průkaz skupiny C a zdravotnické vzdělání.

Další informace k náboru lze najít v odkaze na titulní straně našeho webu Firebrno.cz.

Kontaktní osobou je: