OZNÁMENÍ

Na úřední desce Obecního úřadu Dyje v katergorii "Usnesení a pozvánky" https://www.obec-dyje.cz/uredni-deska  je zveřejněna POZVÁNKA na zasedání ZO ve čtvrtek dne 29. října 2020 v 17:00 hodin.

Jiří Staněk, starosta

Vláda s účinnosti ode dne 14. října 2020 od 00:00 hod do 3. listopadu 2020 do 23:59 hod. zakazuje

1. hromadné akce konané v počtu vyšším než 6 osob ve vnitřních prosorech staveb nebo ve vnějších prostorech,

2. pobývat na veřejné přístupných místech ve skupinách ve více než 6 osob,

3. pití alkoholických nápojů na veřejně přístupných místech,

4. koncerty, divadelní představení, poutě, kongresy, veletrhy, provoz heren a kasin, provoz sportovišť, koupališť, wellness zařízení ....

Blíže o zákazu a výjimkách v odkaze níže

Ke stažení:
FileDescriptionFile size
Download this file (Usnesení vlády ze dne 12-10-2020.pdf)Usnesení vlády o přijetí krizového opatření od 14. října 2020 257 kB

Obecní úřad Dyje v termínu od 12. října do 25. října 2020 bude fungovat v omezeném režimu. Pondělí od 18:00 do 19:00 hodin ZAVŘENO

Pro veřejnost bude otevřeno vždy v pondělí a ve středu od 8:00 – 13:00 hodin

Prosíme občany, aby osobní návštěvou úřadu řešili pouze nezbytné a neodkladné záležitosti a upřednostňovali elektronickou a telefonickou komunikaci s úřadem.

Jiří Staněk, starosta

Doporučení COVID prevence 3R

Organizátoři akce "Pohybem pro Stelku" a paní Stela Doležalová moc děkují všem, kteří se zúčastnili sportovního dopoledne a zároveň věří, že jste si dopoledne užili a pobavili se. Veliké DÍKY patří všem přispívajícím na pomůcky pro Stelinku, kterých bylo nad očekávání.

V sobotu 22. 8. 2020 se uskutečnil fotbalový zápas pro chlapy a chlapce z Dyje. Všem, kteří se zúčastnili teto akce, děkujeme. Panu Janu Selingerovi děkujeme za zorganizování zápasu.

V sobotu 27. 6. 2020 se děti se svými rodiči vydali vláčkem z Dyje do Znojma a zpět. Výlet se náramně vydařil. Velké poděkování patří Lence Pleškové za zorganizování celé akce.

Příspěvek od Mgr. Petry Hřebíčkové

V neděli 28. 6. 2020 se v Dyji na hřišti uskutečnil SRANDAMAČ ve fotbale. Turnaje se zúčastnily celkem tři týmy - maminky, tatínkové a  děti. Turnaj byl velice napínavý a plný hůmorných okamžiků. Od samého začátku bylo vidět, že děti mají natrénováno a celý turnaj nakonec vyhrály.

Velmi si vážíme podpory Vás - rodičů, prarodičů, kteří jste nám s celou akcí pomáhali. Za to všechno Vám moc děkujeme.

Všem přejeme krásné prázdniny a v srpnu se na všechny opět těšíme.

Za celý tým Hřebíčková

obec na web

Mobilní aplikace Vás bude informovat přímo do vašeho mobilního zařízení o novinkách z obcí ve vašem okolí.

V sobotu 22. února se v naší obci uskutečnil průvod masopustních mask za doprovodu hudby.

autor fotek : Jiří Fiala