Obec Dyje

Dnes je Monday 12/16/19,
svátek má Albína


Policie Znojmo, okresní ředitelství a Preventivně informační skupina
Vás informuje
Více informací najdete na
informačních stránkách PČR Znojmo

Vám radí
Informace určené jako doporučení, rady a pokyny občanům najdete na informačním serveru obcí SO DYJEVážení návštěvníci této rubriky,

věříme, že níže uvedené prospěšné informace najdou své cílené skupiny a toto místo na internetových stránkách Vaší obce bude patřičně navštěvováno.
Věříme, že mimo pravidelného informačního zpravodajství zde najdete pokyny, které budou prospěšné zejména při prevenci, tak jak je pro Vás připravuje PIS PČR Znojmo.  


Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Náborové  akce PČR  „HLEDÁME POSILY DO NAŠEHO TÝMU“ (25.1.2017)

HLEDÁME POSILY DO NAŠEHO TÝMU

Náborová akce si klade za cíl získávání nových příslušníků Policie České republiky a je pokračováním již obdobné výzvy publikované na webových stránkách obcí. Dovolujeme si aktualizovat a upozornit na novou aktivitu vedenou tímto směrem.

Rádi bychom opakovaně oslovili uchazeče, kteří mají zájem o smysluplnou a odpovědnou práci a pozvali je 22. dubna 2017 na workshop „Policistou na zkoušku“, který se bude konat v areálu Policie České republiky územního odboru ve Znojmě.

Benefitem workshopu je absolvování testů tělesné zdatnosti, které budou platit až do konce roku 2017. Všichni účastníci testů budou zařazeni do slosování o cenu „Exkurze na speciální policejní útvary“.

Více aktualizovaných informací této náborové kampaně najdete na Facebooku ZDE


Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Prevence kriminality páchané na seniorech - žádost PČR Znojmo (07/10/07)
Žádost o spolupráci při prevenci kriminality páchané na seniorech zaslaná na obecní úřady okresu Znojmo.
Přejděte na více informací >>>

Vážený pane starosto, paní starostko

žádáme Vás o spolupráci na preventivním projektu, který je zaměřen na zvýšení informovanosti seniorů o možnostech vhodné ochrany sebe, svého zdraví a majetku před násilníky, zloději a podvodníky.  
Policie České republiky Okresní ředitelství Znojmo připravilo několik základních rad pro starší občany, které jim odpoví na otázku „Co mohou udělat pro své bezpečí?“ Tento informační materiál Vám zasíláme v elektronické podobě a žádáme o jeho předání těm  občanům ve vaší obci, kteří by tyto informace dle Vašeho mínění potřebovali. Materiál je rovněž možno použít k besedě na téma bezpečí při setkávání seniorů v obci.
Zaslané informace jsou zaměřeny na nejčastější rizika, kterým jsou senioři na okrese Znojmo vystaveni, což je výskyt osob, které po domech nabízejí pochybné zboží a služby, případně se vydávají za pracovníky různých společností např. zástupci státních institucí, pojišťoven, energetických společností atd. Tyto osoby se snaží získat důvěru starších občanů, vniknout do jejich domu nebo bytu, kde je oklamou či podvedou nebo zabaví a využijí jejich nepozornosti ke krádeži věcí nebo finanční hotovosti.  
Věříme, že tuto nabídku na společný postup při prevenci kriminality využijete.
Žádná policie na světě se neobejde bez pomoci veřejnosti.
     

plk. JUDr. Petr  S I K O R A
ř e d i t e l


Přejděte na více informací >>>


Počet názorů na článek: 0 Přidat názor