Obec Dyje

Dnes je Saturday 11/23/19,
svátek má Klement

Žádost PČR OŘ Znojmo o spolupráci při prevenci kriminality (06/27/07)
Pro aktuální informace a spolupráci při prevenci kriminality prosím navštivte uvedené stránky Regionální informace PČR Znojmo
Tyto stránky budou svým odkazem trvale dostupné v sekci Obec a rubrice Užitečné odkazy

Oslovující dopis >>>Text žádosti
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Internetové stránky  obce Dyje (04/09/06)
Vážení obyvatelé a návštěvníci,
dne 28.3.2006 byly uvedeny do prozatím zkušebního a omezeného provozu internetové stránky Vaší pěkné obce. Věřím, spolu s Vašimi zastupiteli a zaměstnanci Obecního úřadu, že nebudou pouhým splněním povinností z hlediska patřičných zákonů, ale přinesou radost z prezentace Vaší obce blízkému i vzdálenému světu. Dále, že se stanou vyhledávaným zdrojem informací jak pro stále bydlící občany, tak i pro rekreanty, kterým zejména usnadní dostupnost informací.

Naše řešení vychází z principu budování internetových stránek tzv. zezdola, kterému se věnujeme již více než pět let. Rozumějte tak, že za Vaší účasti, která umožní administraci a zveřejňování nových informací obecnímu administrátorovi -  občanovi Vaší obce, bude umožněno s naším dohledem a spoluprácí webmastera  činit Vaše stránky zajímavé a to nejen prezentačně, ale i komunikačně. Jistě mi dáte za pravdu, že nejlépe život a potřeby obce zná její obyvatel.

Ani Vy, běžní návštěvníci stránek nemusíte zůstat stranou. Již v této chvíli je Vám k dispozici elektronická nástěnka,  která umožní prezentovat veřejně Vaše názory.

Tento text je prvním příspěvkem na Vaší nástěnce:
Srdečně Vás zdravím, pokud si připravíte prostý text, bez formátování, např s použitím zápisníku v rámci Windows (programy/příslušenství/poznámkový blok), můžete je pomocí Ctrl+V vložit do tohoto editačního pole. Tímto se můžete stát redaktory nových informací, jelikož obecní administrátor má možnost Váš přispěvek dále patřečně zařadit.
UPOZORNĚNÍ! Nemáte možnost mazat a měnit vložené informace po odeslání.
Tak vzhůru do práce, vlastně spolupráce.
Zdeněk Hujňák v.r.  
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Informace obecního úřadu